Tragiczny wypadek w Bieruniu - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu

Aktualności

Tragiczny wypadek w Bieruniu

Data publikacji 29.07.2020

Bieruńscy policjanci, pod nadzorem tyskiej prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj tj. 28 lipca w Bieruniu na ul. Turyńskiej. Zginął 20-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki jadąc ul. Turyńską na łuku drogi, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w bariery energochłonne. Kierujący poniósł śmierć na miejscu. Na czas przeprowadzanych pod nadzorem prokuratora czynności odcinek ulicy Turyńskiej, gdzie doszło do zdarzenia, został zamknięty.

Apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości w terenie zabudowanym, jak również poza nim. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

  • leżący na jezdni motocykl
  • miejsce wypadku drogowego widoczny motocykl oraz radiowóz
  • miejsce wypadku drogowego na pierwszym planie policjant wraz z strażakiem pożarnym wykonujący czynności przy motocyklu na drugim planie radiowóz oraz wóz strażacki