Aktualności

Nad dziećkowickim zalewem kręcić nas będzie bezpieczeństwo – dzielnicowi zapraszają na aktywną profilaktykę

Data publikacji 19.07.2019

Bieruńscy policjanci zapraszają wszystkich, którym nieobojętny jest bezpieczny wypoczynek nad wodą. Już w najbliższy wtorek nad Zalewem Dziećkowice, na terenie Yacht Klubu OPTY dzielnicowi z rejonu Chełmu Śląskiego, ratownicy wodni, strażacy, a nawet członkowie zespołu KOMODO będą w nietypowy, aczkolwiek ciekawy sposób promować bezpieczeństwo. Przedsięwzięcie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Spotkanie z mieszkańcami Chełmu Śląskiego i wszystkimi, którzy we wtorek 23 lipca będą w rejonie dziećkowickiego zalewu i zechcą uczestniczyć w organizowanym wydarzeniu, odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą”. Jej głównym celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na zagrożenia, jakie może nieść ze sobą rekreacja wodna, a także promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających w wodzie i nad wodą. Bieruńscy policjanci już po raz kolejny włączają się do tej akcji. Tym razem z inicjatywą wyszli dzielnicowi rejonu Chełmu Śląskiego. Do wspólnego promowania bezpieczeństwa policjanci zaprosili ciekawych gości.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych, i nie tylko, mieszkańców Chełmu Śląskiego, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem.

Grafika przedstawiająca niebiesko białe koło ratunkowe, na którym znajduje się czerwono niebieski napis "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ"